O nas

Adam

Adam związany z branżą drobiarską od 20 lat. Specjalista w dziedzinie  wylęgu drobiu, jego hodowli oraz transportu.

Mateusz

Mateusz związany z rynkiem terrarystyczno – zoologicznym od 10 lat. Kiedyś właściciel sklepu terrarystycznego,hodowli węży, a następnie gryzoni w celach karmowych. Zaangażowany w rozwój diety “whole prey” w Polsce.

Połączyliśmy siły w 2020 roku  aby wprowadzić na rynek nasz kluczowy produkt czyli mrożone pisklęta jednodniowe. Tematyka związana z pokarmami typu “whole prey” ( z ang. całe ofiary) to temat od dawna niezwykle kontrowersyjny. Warto jednak zdać sobie sprawę z dużego zapotrzebowania na tego typu produkty, które wynika z behawioru i natury zwierząt egzotycznych oraz domowych, a tych przybywa nie tylko w parkach czy ogrodach zoologicznych, ale również w naszych prywatnych hodowlach. W ciągu roku dostarczamy do naszych klientów kilkadziesiąt ton mrożonych piskląt oraz kilkanaście ton przepiórek.

W naszej ofercie znajdziecie państwo również szereg innych produktów które stanowią podstawę diety wielu zwierząt drapieżnych takich jak na przykład mrożone myszy, szczury, czy ryby. Warto wspomnieć, że wszystkie produkty paszowe które oferujemy pochodzą z naszych hodowli, lub hodowli prowadzonych przez naszych partnerów. Duża dbałość o dobrostan zwierząt oraz higiena pracy skutkują uzyskaniem bardzo dobrej jakościowo mrożonej karmy.

Dzięki własnej flocie pojazdów , współpracy z rzetelnymi firmami transportowymi, oraz dobrze rozwiniętej sieci wysyłkowej, możemy dostarczyć nasze produkty do wielu miejsc w całej Europie.

Zapraszamy do współpracy!